Regulamin korzystania z serwisu i polityka prywatności

Serwis internetowy www.welasy.com zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego Użytkownika serwisu obowiązuje aktualna Polityka Prywatności, znajdująca się na tejże stronie.

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: welasy.com nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych użytkowników serwisu. Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, prosimy nie korzystać z usług oferowanych przez welasy.com.

Abyś mógł skorzystać z niektórych funkcji naszego serwisu będziesz musiał się zarejestrować. Podczas rejestracji zapytamy Cię o Twój adres email oraz hasło jakiego będziesz używał na naszej witrynie.

Podczas Twojej wizyty na naszej stronie internetowej, automatycznie zbierane są dane dotyczące Twojej wizyty, np. Twój adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, itp.

Gdy kontaktujesz się z nami za pomocą strony internetowej, telefonu, poczty email, itp przekazujesz nam swoje dane osobowe, np imię, nazwisko, adres email, itp.

W żadnym wypadku nie będziemy sprzedawali danych zebranych o Tobie podmiotom trzecim.

Dane zbierane podczas rejestracji będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie zalogowania się do naszego serwisu.

Jeżeli zapisałeś się na nasz newsletter, lub w inny sposób wyraziłeś zgodę na jego otrzymywanie, wykorzystamy Twoje dane w celu wysłania Ci naszego newslettera.

Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach, lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane te są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku.

Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Tobą, a naszym serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie.

W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

W przypadku naruszenia Regulaminu naszego serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości.

Po zalogowaniu się do serwisu i wybraniu sekcji Użytkownika, możesz wprowadzić zmiany. Jeżeli chcesz usunąć swoje konto użytkownika, skontaktuj się z nami. Danych zbieranych automatycznie nie da się zmienić lub usunąć.

Jeżeli zarejestrowałeś się jako użytkownik naszego serwisu, będziesz od nas otrzymywać drogą emailową nasz newsletter.

Nasza strona internetowa może wykorzystywać ciasteczka, które służą identyfikacji Twojej przeglądarki podczas korzystania z naszej strony, abyśmy wiedzieli jaką stronę Ci wyświetlić. Ciasteczka nie zawierają żadnych danych osobowych.

Komunikacja między Twoim komputerem a naszym serwerem gdy zbieramy Twoje dane osobowe, jest zaszyfrowana z użyciem protokołu SSL (Secure Socket Layer). Dodatkowo nasze bazy danych zabezpieczone są przed wglądem osób trzecich.

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.

Ponieważ rejestracja użytkownika wiąże się z przywilejami, jedna osoba może mieć tylko jedno konto użytkownika. Szanujemy Twoją prywatność, dlatego nie wymagamy podawania precyzyjnych danych osobowych celem potwierdzania tożsamości na etapie rejestracji. Liczymy na Twoją uczciwość w tym względzie ale jednocześnie pozostawiamy sobie prawo do weryfikacji i analizy danych związanych z indywidualnymi kontami użytkowników celem wychwytywania i eliminacji nieprawidłowości i nieuczciwości.